Avoinna arkisin klo 9.00 – 17.00

Poikkeusaukioloajat:

1.4.2021 klo 9 – 15
24.6.2021 klo 9 – 15
23.12.2021 klo 9 – 15
31.12.2021 klo 9 – 15


AQVA Finland Oy
Haukilahdenkatu 4
00550 Helsinki
Puh. 010 321 5080
myynti@aqva.fi
Vedenpuhdistus vesi@aqva.fi
Y-tunnus: 2351337-8

Huomioithan, mikäli puhelusi kääntyy vastaajaan, on puhelinpalvelussamme ja myymälässämme ruuhkaa.
Voit jättää soittopyynnön ääniviestinä ja palaamme sinulle mahdollisimman pian.

 

Vedenpuhdistus

Tom Boman

Myynti

010 207 0513

tom@aqva.fi
 

Otto Manninen

Vedenpuhdistusyksikön johtaja

010 207 0511

otto@aqva.fi

Julkiset tilat

Sanna Torkkeli

Myyntipäällikkö

010 207 0507

sanna.torkkeli@aqva.fi

Juha Aalto

Toimitusjohtaja

juha@aqva.fi

Logistiikka/asiakaspalvelu

Johanna Åström

Logistiikka

Henni Ellonen

Logistiikka

Michael Roos

Asiakaspalvelu

myynti@aqva.fi

Markus Ahvonen

Asiakaspalvelu

myynti@aqva.fi

Sina Boman

Toimistopäällikkö

sina.boman@aqva.fi

Huolto

Sergei Jegorov

Huolto

huolto@aqva.fi

Kai Luoma

Huolto

huolto@aqva.fi

Sami Riski

Huolto

huolto@aqva.fi

Laboratorio

Jenna Toijanen

Vesianalyysit

lab@aqva.fi

Emma Turpeenniemi

Vesianalyysit

lab@aqva.fi

Markkinointi

Nella Vuoksio

Markkinointipäällikkö

0400 235 119

nella.vuoksio@aqva.fi

Johto

Juha Aalto

Toimitusjohtaja

010 207 0509

juha@aqva.fi

Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube